CLESTA eIII

Nākamā dizaina un uzticamības paaudze, kas pārņemta no Clesta-I, kuru pasaulē atzina par "Zelta standarta" dentālās aprūpes sistēmu.

Elektrohidrauliskās un ar gaisu darbinātās sistēmas kombinācija nodrošina augstu uzticamības un drošuma līmeni. 

Vecais Clesta modelis tika modernizēts un pārcelts uz 21. gadsimtu. Clesta elll iekārta uztur Belmont uzticamo motoru un uzlabo elektrisko sistēmu un iekšējos savienojumus, nodrošinot vieglu, klusu un ērtu darbu daudzus gadus. Iekārta ir izstrādāta perfekti ergonomiski, lai ērts darbs ārstam un komforts pacientam.

Asistenta konsole 

  • Asistenta apakšpaplāte atvieglo asistenta darba procesu (Metāla apakšpaplāte nav iekļauta komplektā.).

Pagriežams roku balsts

  • Labajā pusē paceļamais roku balsts uzlabo pacientu komfortu un palīdz gados vecākiem pacientiem viegli iekāpt un nokāpt no krēsla.

Tīra ūdens sistēma 

  • Iekārtā var integrēt 750 ml līdz 2 l ūdens pudeli, lai padotu ūdeni uz instrumentiem.
  • Estētiskais segums ir papildu opcija.

Kājas pedālis

  • Kāju var izvēlēties starp diviem slēdžiem, lai regulētu krēsla kustību: 1 manuālo vadības slēdzi kustībai uz augšu, uz leju, uz priekšu un atpakaļ, un 2 ar ieprogrammētu pozīciju vadības slēdzi 0, 1, 2 un pēdējai pozīcijai.

Dubults šarnīrsavienojums galvas balsts

  • Piemērots bērniem un pieaugušajiem, un tas ir uzlabots, lai viegli pielāgotu pacienta novietojumu.

ROD tipa

HOLDER tipa


300 LED LIGHT

300 LED lampa nodrošina sensora aktivizēšanu, bezpakāpju intensitāti no 3100 līdz 28000 lx, trīs asu rotāciju un skaidru gaismas modeli.

Katrai praksei ir atšķirīgi apkārtējās gaismas apstākļi. Paturot to prātā, 300 LED gaismām ir bezpakāpju intensitātes kontrole, lai pielāgotu spilgtumu atbilstoši faktiskajiem operatora apgaismojuma apstākļiem. LED izvadi var noregulēt no 3100 lx līdz 28 000 lx, vienlaikus saglabājot 5000 K krāsu temperatūru, kas ir ideāli piemērota zobu toņu saskaņošanai.