Izcili cefalometriskie attēli

Runājot par cefalometrisko tehnoloģiju, Carestream Dental attēlveidošanas sistēmas piedāvā nepieredzētu precizitāti un ātrumu. Pateicoties īpaši ātrai skenēšanas tehnoloģijai un automātiskai izsekošanas programmatūrai, mūsu sistēmas ir izstrādātas, lai apmierinātu visas jūsu ortodontiskās vajadzības un ietaupītu laiku. Tā kā ir pieejamas vairākas mūsu produktu saimes, ir viegli atrast sev piemērotāko iekārtu, un neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, varēsiet baudīt konsekventus, augstas kvalitātes attēlus īsākā laikā nekā jebkad agrāk.

Attēlu opciju daudzveidība

Scan Ceph modulis ar visām izplatītākajām projekcijām un vairākiem attēlu formātiem (26 cm x 24 cm līdz 18 cm x 18 cm) ir ideāla izvēle visām jūsu ortodontiskās un mutes ķirurģijas vajadzībām. Turklāt, kolimējot attēla lauku ar interesējošo apgabalu, varat ierobežot ekspozīcijas apgabalu, lai nodrošinātu labāku pacienta aizsardzību.

Ātrās skenēšana 

Mūsu cefalometriskās attēlveidošanas sistēmas nodrošina izcilus attēlus rekordlielā ātrumā, lai samazinātu kustības izplūšanas risku, ierobežotu ekspozīcijas laiku un nodrošinātu optimālu attēla kvalitāti. Īpašais cefalometriskais sensors novērš nepieciešamību mainīt sensoru starp izmeklējumiem.

Jaudīga attēlveidošanas programmatūra 

Uzlabojiet savas diagnostikas iespējas un efektīvāk sazinieties ar pacientiem, izmantojot mūsu viegli lietojamo attēlveidošanas programmatūru. Uzlabotie ortodontiskie filtri nodrošina iespaidīgu attēla skaidrību un sniedz iespēju precīzi vizualizēt cietos un mīkstos audus tikai ar vienu klikšķi.

Automātisks leņķu aprēķins

Carestream Dental automātiskā leņķa aprēķināšanas funkcija ļauj saņemt visus mērījumus tikai 10 sekundēs, ietaupot dārgo laiku un uzlabojot saziņu ar pacientu. Tas aptver visizplatītākās analīzes vajadzības, tostarp Ricketts, McNamara, Steiner un Tweed.