CS 1200

Kompaktā intraorāla kamera CS 1200 nodrošina augstāko attēla kvalitāti savā klasē, un tai ir pārsteidzoši pieņemama cena.

Viegli integrēt 

Pilnībā ar TWAIN saderīgs CS 1200 darbojas ar CS attēlveidošanas programmatūru, kā arī citu vadošo attēlveidošanas programmatūru. Turklāt tas ir komplektā ar visu, kas nepieciešams, lai sāktu to lietot, ieskaitot higiēniskos apvalkus un atbalsta USB, AV un S-video savienojumus. Viegli uzstādāmajam turētājam ir pat vairākas stiprinājuma iespējas, kuras var novietot visērtākajā vietā, nodrošinot kameru vienmēr sasniedzamā attālumā.

Ergonomisks dizains 

Viegls un kompakts ērtai lietošanai, CS 1200 viegli iederas visu izmēru rokās, vienlaikus samazinot operatora nogurumu. Turklāt kameras noapaļotā galva un konusveida forma nodrošina pacienta komfortu, savukārt viena klikšķa attēla uzņemšanas poga ļauj viegli iegūt augstas kvalitātes fotoattēlus un video. 

Vienkārši lietojams CS 1200 ir aprīkots ar 6 LED apgaismojuma sistēmu, kas automātiski pielāgojas, lai nodrošinātu perfekti un vienmērīgi apgaismotus attēlus jebkuros prakses apgaismojuma apstākļos.

Augstākās kvalitātes attēli 

Ar savā klasē labāko attēla kvalitāti CS 1200 nodrošina skaidru un precīzu pacienta zobu, anatomisko struktūru un mutes skatu. CS 1200 sniedz iespēju uzņemt attēlus no dažādiem leņķiem, lai jūs varētu labāk izcelt ārstēšanas ieteikumus saviem pacientiem un sniegt labākus vizuālos pierādījumus nekā jebkad agrāk.