CS 2200 

CS 2200 palielina jūsu diagnostikas iespējas un uzlabo jūsu darbplūsmu ar savu intuitīvo un lietotājam draudzīgo dizainu.

Drošākas diagnozes nodrošināšana 

Iekārtas augstfrekvences ģenerators nodrošina maksimālu attēla kvalitāti, tajā pašā laikā ierobežojot starojuma iedarbību. Sistēma, kas aprīkota ar 0,7 mm fokusa punktu, ģenerē asus, detalizētus attēlus katru reizi.

Nepārspējama lietojamība

Savietojama ar jebkura veida attēlveidošanas tehnoloģijām, CS 2100 sistēma darbojas gan ar filmu, gan ar digitālās radiogrāfijas sistēmām, ieskaitot mūsu CS 7600 sistēmu un RVG digitālās sistēmas.

Pilna kontrole 

CS 2200 sistēma ir aprīkota ar regulējamu spriegojumu (60 vai 70 kV), lai akcentētu kontrastu un pelēktoņus atbilstoši jūsu diagnostikas vajadzībām. Šis uzlabotā vadība palīdz iegūt optimizētus attēlus, kas ir tieši tādi, kā jūs to vēlaties — sniedzot jums pilnīgu kontroli pār saviem iestatījumiem.

Elastīgs un gudrs dizains

Pateicoties vienības kompaktajam dizainam, CS 2100 sistēma var viegli ietilpt lielākajā daļā prakses. Un ar četrām stiprināšanas pozīcijām un trim izvēlētiem roku garumiem, iekārta ir pilnībā pielāgojama jūsu prakses prasībām.