Ikdienas risinājums

Uzlabotā CS 7200 ir īpaši kompakta attēlveidošanas plākšņu sistēma, kas ir ideāli piemērota ikdienas vajadzībām. Tas piedāvā augstas izšķirtspējas attēlus, ātru un vienkāršu darbplūsmu, un to var izmantot krēslā vai koplietot ar vairākiem operatoriem, padarot to par rentablu risinājumu gan mazām, gan lielām praksēm.

Izcili attēli dažas sekundēs 

Piekļūstiet augstas izšķirtspējas attēliem tikai 8 sekundēs. Apvienojot patiesu 19 lp/mm* izšķirtspēju un jaudīgas attēlu apstrādes iespējas, CS 7200 nodrošina asus attēlus ar izcilām detaļām un kontrastu, lai nodrošinātu visdrošāko diagnozi. Pateicoties plašajam ekspozīcijas diapazonam, plāksnes ir izstrādātas, lai novērstu pārmērīgu vai nepietiekamu ekspozīciju.

Viegli izmantot 

CS 7200 ir ātrs, kā arī viegli lietojams un apgūstams. Vienkārši ievietojiet plāksni, skenējiet to un diagnosticējiet attēlu. Pēc nolasīšanas plāksnes tiek automātiski izdzēstas un gatavas atkārtotai lietošanai. Tas ir tik vienkārši!

Gudrāka darbplūsma 

CS 7200 Neo Edition piedāvā viedāku darbplūsmu, kas ir lieliski piemērota vairāku lietotāju praksei. Mūsu patentētā "Scan & Go" tehnoloģija elektroniski identificē plāksnes pirms katra izmeklējuma. Sistēma automātiski atpazīst attēlus un nosūta tos uz atbilstošo datoru un pacienta failu, lai plāksnes varētu skenēt jebkurā secībā bez sajaukšanas riska.

Smart Plates ir pieejamas visbiežāk sastopamajos izmēros 

CS 7200 plānās, elastīgās un bezkabeļu plāksnes ir tikpat viegli pozicionējamas kā plēves — un ar trīs pieejamiem plākšņu izmēriem (0, 1, 2), tās apmierina jūsu ikdienas intraorālās attēlveidošanas vajadzības, tostarp periapikālās, sakošanas un bērnu pārbaudes.

Piemērots jebkurai praksei 

Izmantojot gan USB, gan Ethernet savienojumu, CS 7200 var izmantot krēslā vai koplietot starp vairākiem operatoriem tīklā, padarot to par rentablu risinājumu gan mazām, gan lielām praksēm. Tās plānais un kompaktais dizains ir piemērots mazākajām telpām, lai jūs varētu novietot ierīci tieši tur, kur tas ir nepieciešams.

Izmaksu izdevīgs risinājums 

CS 7200 gandrīz uzreiz nodod jūsu rokās augstas kvalitātes attēlus, tādējādi palielinot efektivitāti un rentabilitāti, taču sistēma piedāvā daudz vairāk nekā tikai to. Izturīgās un pret skrāpējumiem izturīgās plāksnes var izmantot atkārtoti simtiem reižu, savukārt nomaiņa ir salīdzinoši lēta. Un, protams, vairs nekādu filmu un ķīmisko izdevumu.