Plāksne katram izmeklējumam

CS 7600 ir universāla tīkla attēlveidošanas plātes sistēma, kas var skenēt jebkura izmēra plates un nodrošina augstas kvalitātes attēlus. No periapikālām indikācijām līdz ilgstošai sakodienai okluzāliem izmeklējumiem, sistēma apmierina visas jūsu intraorālās attēlveidošanas vajadzības, padarot to par ideālu risinājumu vairāku operāciju praksēm.

Izcili attēli sekundēs 

Apvienojot patiesu 18 lp/mm* izšķirtspēju un jaudīgas attēlu apstrādes iespējas, CS 7600 nodrošina asus attēlus ar izcilām detaļām un kontrastu, lai nodrošinātu visdrošāko diagnozi. Pateicoties plašajam ekspozīcijas diapazonam, plāksnes ir izstrādātas, lai novērstu pārmērīgu vai nepietiekamu ekspozīciju.

Nepārspējama lietojamība 

CS 7600 ir izstrādāts, lai samazinātu kļūdu skaitu un palīdzētu jums strādāt efektīvāk nekā jebkad agrāk. Iebūvētais krāsu monitors piedāvā skaidrus norādījumus un identificē visus tīkla lietotājus, savukārt attēla priekšskatījuma funkcija nodrošina tūlītēju atgriezenisko saiti par eksāmenu. Ierīce var pat noteikt, ja plāksne ir ievietota nepareizi, un tas viss notiek, neizdzēšot attēlu.

Izcila darbplūsma 

Izmantojot Scan & Go tehnoloģiju, CS 7600 piedāvā pilnībā automatizētu un drošu darbplūsmu, kas ir lieliski piemērota kopīgai lietošanai. Iekārta automātiski identificē plāksnes pirms katras izmeklēšanas un pēc tam novirza tās uz atbilstošo datoru un pacienta failu, lai jūs varētu skenēt plāksnes jebkurā secībā bez sajaukšanas riska.

Smart Plates visos izmēros 

Tāpat kā plēve, plāksnes ir pieejamas piecos izmēros (0 līdz 4), lai segtu visas intraorālās indikācijas, tostarp visas periapikālās indikācijas, ilgstošas sakošanas un oklūzijas izmeklējumus.

Vairākas telpas. Viens plates lasītājs. 

Tā kā CS 7600 ir īpaši izstrādāts lietošanai tīklā, ir vieglāk nekā jebkad agrāk koplietot sistēmu starp vairākām telpām. Tikmēr iekārtas mazā platība nodrošina to, ka to var viegli uzstādīt centralizētā vietā ar Ethernet savienojumu. Šāda daudzpusība padara CS 7600 par ideālu risinājumu lielām praksēm.

Izdevīgs risinājums 

Ar daudzajām priekšrocībām CS 7600 ir ekonomisks risinājums jebkurai praksei. Ierīci var viegli koplietot starp vairākiem operatoriem, savukārt izturīgās, pret skrāpējumiem izturīgās plāksnes var izmantot simtiem reižu. Un kā digitālā attēlveidošanas sistēma CS 7600 novērš filmu un apstrādes izdevumus.