CS Imaging 8 

CS Imaging 8 programmatūra ir jūsu attēlveidošanas platformas centrs, kas nodrošina vienas pieturas piekļuvi visiem jūsu 2D attēliem, 3D attēliem un CAD/CAM datiem, nepārslēdzoties starp programmām.

Visi attēli ir pa rokai

Iegūstiet tūlītēju pacienta vēstures pārskatu, izmantojot informācijas paneļa attēlu galeriju, un atrodiet un kopīgojiet attēlus, neatverot pārskatīšanas darbviet.

Viena attēlveidošanas platforma

CS Imaging 8 savieno visas Carestream Dental tehnoloģijas vienā platformā — tas ir pirmais solis efektīvai digitālai darbplūsmai.

Bezšuvju 2D/3D attēlveidošana 

Vienlaikus parādīt visus 2D attēlus, 3D attēlus un CAD/CAM datus, nepārslēdzoties starp programmām.

Ekskluzīvs Darkroom režīms

Uzlabojiet attēlu pārskatīšanu un lietas prezentāciju, izmantojot tumšās telpas režīmu, kas parāda attēlus vienkāršā, nepārblīvētā pilnekrāna režīmā

Visaptverošs pacienta gadījumu apskats 

Pārskatiet 3D attēlus blakus, tostarp implantu plānošanu, lai atvieglotu attēlu salīdzināšanu pirms un pēc operācijas.

Integrācija ar citām programmām 

CS Imaging 8 ir integrēta ar lielāko daļu prakses pārvaldības programmatūras un ļauj viegli importēt un eksportēt attēlus nozares standarta formātos, tostarp JPEG, DICOM un STL, lai atvieglotu datu koplietošanu.

Jauna intraorālā skenera integrācija Medit

Atvērts risinājums, kas ļauj Carestream Dental programmatūrai tieši savienoties ar vairāku intraorālo skeneru (IOS) iegūšanas programmatūru. 

CS Imaging Integration lietotni var instalēt no Medit Link, nodrošinot netraucētu, automatizētu darbplūsmas risinājumu, kurā CS Imaging 8 tiek izmantota kā galvenā prakses platforma, lai veicinātu darbplūsmas efektivitāti un savienojamību. 

Pēc šīs lietotnes instalēšanas varat sākt ar pacientu programmā CS Imaging, skenēt lietu programmā Medit Link un pārsūtīt skenēto modeli atpakaļ uz CS Imaging.

CS 3D Imaging

Vienas pieturas piekļuve CBCT attēliem

Viegli piekļūstiet visiem saviem CBCT attēliem un pacienta informācijai no vienas pacientu datu bāzes. CS 3D attēlveidošana visus nepieciešamos datus glabā centrālā vietā, lai nodrošinātu labāku efektivitāti un ātrāku darbplūsmu. 

  • Pārskatiet un kārtojiet attēlus ar mazāku klikšķu skaitu 
  • Intuitīvais interfeiss atvieglo navigāciju 
  • Nekavējoties saglabājiet un izgūstiet visus attēlus, kas saistīti ar apstrādi, izmantojot konteksta funkciju

Izvēlieties savām vajadzībām atbilstošos papildinājumu moduļus 

Paplašiniet CS 3D attēlveidošanas programmatūras iespējas ar specializētiem pievienojumprogrammu moduļiem, kas apmierina dažādas jūsu diagnostikas vajadzības. Ar protezēšanu balstīta implantu plānošana: izmantojiet pilnībā digitālas darbplūsmas priekšrocības, kas izmanto kroni uz leju pieeju, lai palielinātu ārstēšanas rezultātus un nodrošinātu precizitāti. 

  • CS Connect: nosūtiet seansu datus tieši uz laboratorijām CAD/CAM atjaunošanai 
  • Automātiskā lenķu aprēķināšana : pārveidojiet savus cefalometriskos attēlus par izsekošanu tikai 90 sekundēs, izmantojot mūsu ekskluzīvo automātisko leņķu aprēķināšanas programmu.
  • CS Airway*: viegli segmentējiet elpceļus tikai ar dažiem klikšķiem un skaidrāk vizualizējiet elpceļu konstrukcijas 

*Nav savietojams ar CS 8100 3D