EURUS

Nosaukts Austrumu vēja dieva vārdā, kurš senajā mitoloģijā nesa svētīgu lietu labības laukos, Eurus iemieso mūsu aizraušanos piegādāt zobārstiem vismodernākos produktus visā pasaulē.


Eurus klāsts paceļ Belmont pilnīgi jaunā līmenī. Novatoriskas dizaina funkcijas ietver jaudīgu, intuitīvu skārienekrānu, integrētas krēsla kāju vadības ierīces un elastīgu apgaismojumu, tas viss ir izstrādāts, lai palielinātu kontroli, ērtības un higiēnu.

Gluda un relaksējoša


Hidrauliskais mehānisms nodrošina vienmērīgu un klusu locītavu kustību un sniedz komfortablu sajūtu pacientiem. Jauno divu asu galvas balstu sistēmu, kas spēj veikt plašu regulējumu klāstu, var precīzi noregulēt ar soli 7,5 grādiem, pielāgojot pacientus no bērniem līdz pieaugušajiem.

Elektriskais galvas balsts (opcija)

 • Bez stresa galvas balsts ar pilnu 120 mm gājienu un viegli regulējamu kakla leņķi
 • Motorizēts galvas balsts ar higiēnisku brīvroku darbību

Pagriežams roku balsts

 • Viegli turams roku balsts - Viegli iekāpt krēslā

 • Atbalstiet gados vecākus pacientus, izkāpjot no krēsla

Krēsla stieņa slēdzis

 • Brīvroku, higiēniska un intuitīva vadība

HOLDER tipa

Galda vertikālais kustību diapazons ir 525-1505 mm kontūras tipam. Galdu notur elastīga roka, kuru var pārvietot ar par 50% vieglāku spēku nekā iepriekšējie modeļi.

ROD tipa

Ar 900 mm gariem stieņiem piegādes sistēma ļauj zobārstam/zobārsta asistentam ērti ārstēt pacientus no pulksten 8 virziena. Šļūtenes ir vieglas un elastīgas, tāpēc tās samazina slodzi uz zobārsta/zobārsta asistenta plaukstas locītavām, kas veic ārstēšanu daudzu stundu garumā.


Interfeiss

Interfeiss ir izstrādāts, lai uzlabotu efektivitāti un samazinātu stresu ārstēšanas laikā. Kad rokturis ir izvēlēts un paņemts, ekrānā tiek parādīta tikai nepieciešamā informācija, palīdzot zobārstam koncentrēties uz ārstēšanu.


Motors

 • Var saglabāt četrus dažādus iestatījumus, kas nodrošina intuitīvu darbību

 • Apgr./min., griezes moments un griešanās virziens, ko var izvēlēties ar vienu ekrāna pieskārienu

Skeileris

 • Ārstēšanas modeļi (periodonta, sakņu kanāls un ultraskaņa skeileris), ko var izvēlēties ar vienu ekrāna pieskārienuPrecīza kontrole

Pēdas pedālis ir kompakts un ļoti funkcionāls, kas ļauj IESLĒGT un IZSLĒGT zobārstniecības ūdens strūklu. Kā opcija pedalis ir pieejams ar bezvadu vadību*. *Vads ir iekļauts.

Darbība uz sāniem

Jauns bīdāmās pēdas regulators ļauj precīzi regulēt sānis pozīcija un solis uz priekšu. Rokas uzgaļa maksimālo apgriezienu skaitu var iestatīt ātri un intuitīvi.


Uzlabota tīrīšanas veiktspēja

Telpa iekšpusē ir paplašināta. Ar ūdens tīrības sistēmu un separatoru var uzturēt augstu higiēnas līmeni.

Palieciet tīri

Higiēnas stāvoklis krēsla iekšpusē tiek uzturēts ar ūdens līnijas skalošanu, lai varētu veikt pacientam draudzīgu ārstēšanu. Kā videi draudzīgs risinājums iekārtai ir separators vai separators ar amalgamas savācēju, kas palīdz samazināt ikdienas apkopi.

Stieņa turētāja demontāža

 • Vienkārša gala daļu demontāža tīrīšanai

Autoklāvējammie turētāji (opcija)

 • Autoklāvējamie turētāji ir noņemami tīrīšanai

Skalošanas sistēma (opcija) 

 • Novērš bioplēves uzkrāšanos un baktēriju augšanu instrumentu šļūtenēs.

Ūdens pudele (opcija) 

 • Ar zema ūdens līmeņa brīdinājuma indikatoru
 • Bīdāms pārsegs ikdienas apkopei

Noņemama bļoda

 • Noņemama keramikas bļoda
 • Viegli uzturēt to tīru

Noņemamas gaismas komponenti (opcija)

 • Noņemams objektīva vāciņš un autoklāvējams gaismas rokturis 
 • Viegli tīrāms ar vienas sviras darbību

Darbvieta

Kompakta dizaina krēsla bloku var uzstādīt šaurā telpā līdz 1,8 m, lai pilnībā izmantotu tā iespējas, nodrošinot pietiekami daudz darba vietas apstrādei gan ar divām rokām, gan ar četrām rokām. Statīvs galdiņam ir piemērots ārstēšanai gan stāvus, gan sēdus stāvoklī. Zobārsts/zobārsta asistents var efektīvi vaikt ārstēšanu no dažādām pozīcijām (no pulksten 8 līdz pulksten 2).

Divu roku 

Rokas garā stiepšanās un vieglā kustība ļauj veikt ārstēšanu ar divām rokām bez stresa.

Četru roku 

Četru roku pozīcijā lielais galda virsma nodrošina kopīgu vietu zobārstam un asistentam, veicinot vienmērīgu ārstēšanu.

EURUS LIHGT


EURUS LIGHT — nākamās paaudzes LED apgaismojums (atbilst ISO9680), kas spēj izstarot gaismu ar mainīgu intensitāti no 5000 līdz 34000 luksiem, atveido dabisko gaismu ar augstu funkcionālo krāsu atveides spēju. Ar bezkontakta sensoru var ieslēgt un izslēgt gaismu un regulēt salikto režīmu.

Ādas krāsa

Krāsām ir četras tēmas: silta, vēsa, zeme un vitamīns. Jebkurai izvēlei no šīm ādas krāsām ir jāatbilst jūsu klīnikas interjera apmeklējumam. Polsterējumu var izvēlēties no bezšuvju, šuvju un luxury tipa.


Iekārtas izmeri