Endo režīms ar augstāko izšķirtspēju tirgū
~ 49,5 µm

Ar 4 × 4 cm FOV režīmu un 49,5µm vokseļu izmeru Endo režīms nodrošinās, ka visas detaļas būs redzamas pat vissarežģītākajos gadījumos.

Tas ir ideāli piemērots endodontiskai lietošanai. Zobārsts var iegūt augstākās izšķirtspējas attēlu, lai pētītu, mērītu un plānotu darbu tālāk.


Izvēlieties savai praksei piemērotāko modeli

SMART FOCUS
1 skenēšana, 5 attēli

Smart Focus funkcija ietaupīs daudz laika, uzlabos darbplūsmu un samazināsrentgena staru iedarbību uz pacientu.

Jūs saņemat līdz pat 4 pilnām 3D CBCT bildem un automātisko panorāmas bildi, starp kurām varat pārslēgties, pamatojoties uz savām diagnostikas vajadzībām.

No Pilnas arkas 12×8,5cm līdz Endo režīmam 4×4 cm jebkurā vietā.

.

Green X 18 ar FOV 18x15cm

18 × 15 attēli no Vatech Green X 18 ļauj zobārstam veikt visaptverošu diagnozi, tostarp elpceļu un sejas žokļu ķirurģiju.

Šis ideālais FOV izmērs būs noderīgs ieskats sarežģītās ortognatiskās, implantu un ortodontiskās operācijās.

Izmantojiet mākslīgo intelektu (AI), strādajot ar Green X

Strauji mainīgajā zobārstniecības vidē AI tehnoloģiju integrācija ir radījusi transformācijas izmaiņas, un Vatech Green X sistēma, protams, arī izmanto tās.

Sākot ar segmentācijas uzdevumiem un beidzot ar virtuālo ekstrakcijas simulāciju un viedo implantu izvietojumu piedāvāšanu, mākslīgā intelekta vadītās funkcijas ir mainījušas zobārstniecības speciālistu pieeju savai praksei.

2D un 3D vienā skatītājā

2D un 3D attēlu skatīšana kopā sniedz daudzas priekšrocības. Nav nepieciešams izmantot divas dažādas programmatūras, un One Viewer funkcija piedāvā profesionālu izskatu jūsu pacientiem.

Šis izkārtojums palīdz pacientiem labāk izprast attēlus, kas galu galā palielinā ārstēšanas pieņemšanas līmeni.

Uzlabots 2D attēlu pārskats ar
INSIGHT PAN

INSIGHT PAN spēj uzņemt daudzslāņu panorāmas attēlus, kas nodrošina unikālu padziļinātu izskatu vienā fokusa tvertnē.

Tā kā katram pacientam var būt nedaudz atšķirīga zobu arka, parastajos panorāmas attēlos dažkārt var nepamanīt svarīgas detaļas, kas atrodas ārpus viena fokusa slāņa.

Insight Pan spēj uzņemt vairāku slāņu Insight Pans, nodrošinot, ka visas detaļas tiek tvertas panorāmas attēlā ar dziļumu.

Bez ART-V
Bez ART-V
Ar ART-V
Ar ART-V

ART-V funkcija

Metāla artefakti pasliktinā vizualizāciju un samazina diagnostikas ticamību. ART-V algoritms mazinā metāla artefaktus, lai nodrošinātu lielāku pārliecību par visprecīzāko diagnozi implantu plānošanai.

ART-V noskaidro metālu atrašanās vietu, kad tiek pakļauts starojumam. Un tas mākslīgi izdzēš metālu projekcijas datos un aizpilda šo daļu ar līdzīgām vērtībām apkārtnē. Tajā pašā laikā tas atceras metālu sākotnējo atrašanās vietu un statusu un pēc tam iekrāso laukumu ar jaunu vērtību, kurā nav svītru.

*ART-V ir jaunais Vatech MAR funkcijas nosaukums (Vatech artefaktu samazināšanas tehnoloģija).

Green X ir nāk kopā ar 5 gadu pilnu detaļu garantiju un unikālu 10 gadu sensora un ģeneratora garantiju.

CAD/CAM integrācija

Pietiekams detalizācijas līmenis ķirurģiska gida projektēšanai.

Veiduļa skenēšana

Stabila platforma modeļa skenēšanai

Izmers