Intraorālie skeneri

Advancētās tehnoloģijas mutes dobuma un zobu rindas skena noņemšanai

CS 3600

Paceliet intraorālo skenēšanu jaunā augstumā Ievadiet nākamo intraorālās skenēšanas laikmetu, izmantojot intraorālo skeneri CS 3600 un programmatūru CS ScanFlow. Visaugstākā precizitāte starp konkurentu intraorālajiem skeneriem.

 • Pierādīta precizitāte. 
 • Atvērtais failu formāts (STL, PLY)
 • Neierobežota darbplūsmas jauda. 
 • Paplašinātas apstrādes iespējas. 
 • Eksportēšana ar vienu klikšķi. 
 • Skārienekrāna iespējas. 

Izmantojot jaunu, pilnīgi atvērtu darbplūsmu un uzlabotas funkcijas, iespējas ir bezgalīgas. Klīniskās izcilības izvēle Kopš ieviešanas 2016. gadā CS 3600 ir konsekventi apstiprinājis starptautisks trešo pušu klīniskais pētījums perorālās implantoloģijas un finiša līnijas atšķirības jomā.

Bezgalīgas kombinācijas. Nebeidzams potenciāls. 

Mūsu skenēšanas process ir vienkāršs un intuitīvs. Darba sākšana ir tikpat vienkārša kā programmatūras atvēršana un skenēšanas sākšana. Kad pamatskenēšana ir pabeigta, varat turpināt jebkuru darbplūsmu. Jūs varat arī pāriet uz dažādām klīniskām indikācijām vai ārstēšanu. Vienkāršs četrpakāpju process uztur jūs uz pareizā ceļa, virzot jūs no sākuma līdz beigām. 

Skenējiet, kā vēlaties 

Jūsu praksē ir svarīga katra sekunde. Katrs papildu solis attēla iegūšanas laikā novērš uzmanību no jūsu ikdienas darba. Par laimi, kad digitālā skenēšana tiek padarīta vienkārša un vienkārša, jums ir vairāk laika diagnozei, ārstēšanas plānošanai un, vēl svarīgāk, laiks koncentrēties uz to, kas patiešām ir svarīgs - rūpēties par saviem pacientiem.

CS MeshViewer 

Bezmaksas CS MeshViewer ļauj jums, jūsu atsaucēm un laboratorijai pilnā HD krāsā skatīt DCM failus, kurus ieguvis CS 3600. Turklāt tas arī ļauj eksportēt DCM, STL un PLY failus un iekļauj piemales līnijas detaļas, tiklīdz tās ir atzīmētas. CS MeshViewer nodrošina arī orientācijas pārveidotāju, kas ļauj pārorientēt sietu tā, lai tas būtu saderīgs ar laboratorijas vēlamo CAD / CAM programmatūru. 

Saņemiet nepieciešamo atbalstu, lai gūtu panākumus 

Nozares vadošais integrēto attēlveidošanas un tehnoloģiju risinājumu ražotājs piedāvā dažādus vērtīgus pakalpojumus, lai veicinātu izcilu produktu lietošanu un radītu mieru un panākumus. Carestream Dental ar lepnumu piedāvā visaptverošu atbalsta un pakalpojumu programmu CS Advantage, kas ir precīzi pielāgota jebkuras prakses vajadzībām. 

CS 3700

Pārslēdziet skenēšanu uz turbo. CS 3700 nodrošina augstas veiktspējas skenēšanas pieredzi, kas aizved jūs jebkurā virzienā, kurā vēlaties iet. Prestižais dizains: Studio F. A. Porsche. Turbo ātruma skenēšana. Uz pacientu un praktiķi orientētas darbplūsmas. Viedā toņa saskaņošana. Skārienekrāna iespējas. Izmantojot CS 3700, kompromiss ir pagātne.

CS ScanFlow 

CS ScanFlow integrējas ar jūsu CS 3700, lai nodrošinātu jums neierobežotu darbplūsmas jaudu, ātrāku skenēšanu, paplašinātas apstrādes iespējas, viena klikšķa eksportēšanas un skārienekrāna iespējas. Izmantojot ērtu piekļuvi visām pēc skenēšanas iespējām no viena ekrāna, iespējas ir bezgalīgas. 

Izbaudiet komfortu un funkcionalitāti 

CS 3700 ir paredzēts, lai sniegtu jums gan milzīgu komfortu, gan izcilu funkcionalitāti. 

 • Ergonomiski optimāls saķeres kanāls ļauj mutes veselības speciālistiem nodrošināt līdzsvarotu skenera vadības izjūtu 
 • Papildu aproce ar siksnu savieno lietotāju ar skeneri un novērš bojāšanos

Definējiet savu darbplūsmu 

Jums ir iespējas! 

 • Turbo skenēšanas ātrums ir pierādīts, lai skenētu in vitro atsevišķas arkas 30 sekundēs, ja tiek izmantota ieteiktā datora konfigurācija. 
 • Lietotājam draudzīga CS ScanFlow programmatūra ļauj: veikt visas norādes no vienas skenēšanas; baudīt vidēji par 60% lielāku apstrādes ātrumu; notīriet sietu detaļas, sagatavojiet drukas pamatnei; nosūtīt digitālos modeļus laboratorijai vai trešai pusei ar vienu klikšķi 
 • Intuitīvs interfeiss nodrošina tiešu programmatūras mijiedarbību, izmantojot racionalizētu skārienekrāna navigāciju

Iegūstiet labākus rezultātus

Izmantojot nākamā līmeņa tehnoloģiju, izcilu daudzpusību un uzlabotus skenēšanas skatus, CS 3700:

 • Viedās nokrāsas saskaņošana automātiski nosaka skenēšanas laukuma emaljas krāsu, lai noteiktu ideālu atbilstību optimāliem atjaunojošiem rezultātiem
 • Piedāvā hibrīdās skenēšanas iespējas, kas ļauj apvienot daļēju iespaidu ar digitālo in vivo skenēšanu vienā failā
 • Nodrošina skaidrāku skenēšanas tiešraidi, pateicoties vairāk skenēšanas vietas nekustamajam īpašumam

CS 3100 CAD/CAM iekārta

Chair-Side risinājums Jums

Paplašiniet restaurējošās ārstēšanas iespējas krēslā un nodrošiniet pacientiem estētiskas, precīzas un izturīgas restaurācijas.Izbaudiet digitālo zobārstniecību pilnā HD.

Padariet vienas vizītes restaurācijas darbu par realitāti savā praksē

Izmantojot CS Solutions atjaunojošo programatūru, jūs pilnībā kontrolējat savu darbplūsmu. Sāciet, tieši uzņemot digitālos nospiedumus, izmantojot CS 3600 vai CS 3700 intraorālo skeneri, vai noņemot parastos nospiedumus un digitalizējot tos ar Carestream Dental CBCT sistēmu. Pēc tam izmantojiet attēla datus, lai uzmodelēt kroni ar integrēto Exocad Chairside CAD programmatūru. Visbeidzot, ar CS 3100 iekārtu samodelēto kroni nofrēzējiet tikai stundas laikā.

Atjaunojošā daudzpusība

 • Piedāvā trīs atšķirīgas ražošanas iespējas: frēzēšanu, slīpēšanu un griešanu
 • Nodrošina vaska, keramikas un cirkonija hibrīda atjaunojumus - ideāli piemēroti pilnu kontūru kroņiem un tiltiem, inlejām, onlejām, venīriem un līdz trīs vienību tiltiem
 • Pateicoties optimizētajam 4 instrumentu izmēru mainītājam, tiek iegūti optimāli anatomiski rezultāti
 • Pielāgojas jauniem materiāliem, kas nākotnē apliecina sistēmu un aizsargā jūsu ieguldījumus

Precīzā frēzēšana optimālai estētikai

 • Raksturīgs 4 asu motors bez sukām un ārkārtīgi precīza Jäger vārpsta, kas spēj slīpēt ar ātrumu līdz 100 000 apgr./min.
 • Pateicoties optimizētajam 4 instrumentu izmēru mainītājam, tiek iegūti optimāli anatomiski rezultāti
 • Nodrošina ilgtermiņa precīzu frēzēšanu

Lietotājam draudzīga funkcionalitāte

 • Vienkārši pārsūtiet vainaga dizainu uz dzirnavām, ievietojiet bloku (un, ja nepieciešams, jaunu urbumu), aizveriet durvis un nospiediet sākumu
 • Izmantojiet viedo frēzēšanas rindu pārvaldību programmatūrā exocad Chairside CAD*, lai sagatavotu vairākas restaurācijas viena pēc otras
 • Pateicoties automatizētai bloku izvēlei, samaziniet kļūdu risku

*exocad ir exocad GmbH preču zīme

Kluss, kompakts dizains

 • Neliels nospiedums ļauj to novietot jebkurā prakses vietā - pat pie krēsla, pateicoties tā klusajai, bez vibrācijām frēzēšanai
 • Nav nepieciešams saspiests gaiss, ūdens padeve vai kanalizācija, kā rezultātā uzstādīšana un apkope ir vienkārša
 • Gudrs stiprinājums ar frēzēšanas daļām, kas atdalītas no vadības daļas, novērš elektronisko komponentu piesārņojumu