Praktiska 3-in-1 sistēma

1 skenēšana, 2 attēli

Viena skenēšana nodrošina ne tikai 3D CT attēlu, bet arī automātiskās panorāmas attēlu. Tas nozīmē, ka pacientiem, kuriem nepieciešami abi attēli, nav jāveic divas rentgena skenēšanas. Funkcijā One Viewer tiek parādīti arī CT un Auto Pano attēli.

Anatomisks FOV, 12X9

PaX-i3D Smart novatoriskais FOV nodrošina arkas formas tilpumu, kas parāda plašāku skatu uz zobiem, salīdzinot ar citām tā paša FOV ierīcēm. Parasti FOV 10x8,5 attēlā ir redzams 8. zobs. Taču, zobam guļot uz sāniem, pastāv liela iespēja, ka zobs tiks izgriezts no attēla. "Arkas formas tilpums" novērš šo iespēju un parāda slēpto zobu zonu.


Bez ART-V
Bez ART-V
Ar ARVT-V
Ar ARVT-V

ART-V funkcija

Metāla artefakti pasliktinā vizualizāciju un samazina diagnostikas ticamību. ART-V algoritms mazinā metāla artefaktus, lai nodrošinātu lielāku pārliecību par visprecīzāko diagnozi implantu plānošanai.

ART-V noskaidro metālu atrašanās vietu, kad tiek pakļauts starojumam. Un tas mākslīgi izdzēš metālu projekcijas datos un aizpilda šo daļu ar līdzīgām vērtībām apkārtnē. Tajā pašā laikā tas atceras metālu sākotnējo atrašanās vietu un statusu un pēc tam iekrāso laukumu ar jaunu vērtību, kurā nav svītru.

*ART-V ir jaunais Vatech MAR funkcijas nosaukums (Vatech artefaktu samazināšanas tehnoloģija).

2D un 3D vienā skatītājā

2D un 3D attēlu skatīšana kopā sniedz daudzas priekšrocības. Nav nepieciešams izmantot divas dažādas programmatūras, un One Viewer funkcija piedāvā profesionālu izskatu jūsu pacientiem.

Šis izkārtojums palīdz pacientiem labāk izprast attēlus, kas galu galā palielinā ārstēšanas pieņemšanas līmeni.

Professionāla diagnostika. Asi panorāmas attēli

PaX-i3D Smart nodrošina visprecīzāko un augstākās kvalitātes panorāmas attēlus. Skaidrs un ass panorāmas attēls nodrošina labāku diagnostiku. Var apskatīt uzlabotas detaļas, īpaši priekšējās un zobu saknēs. Šie nemainīgi augstas kvalitātes attēli kļūs par jauno panorāmas attēlu standartu.

MAGIC PAN

MAGIC PAN rada izcilāku panorāmas attēlu. Tas tiek iegūts, novēršot izkropļotus un izplūdušos attēlus, ko rada nepareiza pacienta pozicionēšana (pēc izvēles).

PaX-i3D Smart ir nāk kopā ar 5 gadu pilnu detaļu garantiju un unikālu 10 gadu sensora un ģeneratora garantiju.

Izmers