PHOT-XII's

PHOT-Xll's iespējas un gludais, estētiskais dizains padara to par dabisku izvēli jebkurai zobārstniecības iestādei.

Bez kompromisiem

PHOT-XIIs izmanto līdzstrāvas (DC) ģeneratoru, lai samazinātu starojumu, ko absorbē pacienti. Turklāt ir 36 programmējami ekspozīcijas laika iestatījumi no 0,01 līdz 2,0 sekundēm, lai precīzi noregulētu nepieciešamo starojuma daudzumu. Mazs 0,4 fokusa punkts, lai iegūtu pēc iespējas asāku attēlu.

Rentgenspuldes sprieguma maiņa

PHOT XII's iekārta ir aprīkota ar regulējamu spriegojumu (60 vai 70 kV), lai akcentētu kontrastu un pelēktoņus atbilstoši jūsu diagnostikas vajadzībām. Šis uzlabotā vadība palīdz iegūt optimizētus attēlus, kas ir tieši tādi, kādus jūs tos vēlaties — sniedzot jums pilnīgu kontroli pār saviem iestatījumiem.

LCD kontrola panelis opcija

LCD skārienekrāns ļauj lietotājam intuitīvi un viegli izvēlēties zobu tipu, konusa veidu, filmas/digitālo režīmus,  kV, mA un pacienta izmēru utt. LCD ekrāns ļauj arī augšupielādēt savus fotoattēlus kā ekrānsaudzētāju.

Katrai klīnikai ir risinājums

Sienas (WK) iekārtai ir izvēle no 4 dažādiem garumiem līdz pat 2122mm! Katrai vajadzībai ir montāžas risinājums. Ja jūsu zobārstniecības praksē ir Takara Belmont zobārstniecības lampa, PHOT XII's iekārtu var integrēt CLK tipa stiprinājumā.