Tehnoloģiski attīstīts. Par pārsteidzoši pieejamu cenu. 

Līdzsvarojot perfektu izsmalcinātības un vienkāršības sajaukumu, jaunais RVG 142 sensors nodrošina spēcīgus un uzticamus attēlus par pieņemamu cenu.  Un, pateicoties dažādiem attēlveidošanas uzlabojumiem, kas nodrošina precīzu diagnostiku, šis intuitīvais RVG sensors, kas tiek atvērts jaunā logā, ir ideāls risinājums jūsu pamata intraorālās attēlveidošanas vajadzībām.

Izdevīgs intraorāls sensors

Kā ieejas punkts digitālajā zobu rentgenogrāfijā rvg142 sistēma ir ne tikai viegli lietojama, bet arī ārkārtīgi jaudīga. Pateicoties sistēmas jaunajai un jaudīgajai darbplūsmai, jūsu attēli parādās uzreiz pēc iegūšanas, ļaujot ietaupīt vērtīgo laiku un koncentrēties uz vissvarīgāko: saviem pacientiem. Tajā pašā laikā RVG142 nodrošina arī skaidrus un precīzus attēlus, tāpēc jums vairs nav jāupurē attēla kvalitāte cenas ziņā. 

Uzticams un veidots tā, lai kalpotu

Pārbaudīts desmit gadus pēc ļoti intensīvas lietošanas. Savienojuma punktu skaita samazinājums par 50% uzlabo kabeļa izturību. Triecienizturīgs korpuss, kas paredzēts triecieniem, kodieniem un kritieniem, lai nodrošinātu izturību. Pilnībā ūdensizturīgs, atbalsta iegremdēšanu dezinfekcijas šķīdumā, lai uzlabotu higiēnu un drošību.

Ātra attēla iegūšana: Pozicionēšana. Ekspozīcija. Rezultāts. 

Vienkārši novietojiet, noklikšķiniet, eksponējiet, un rvg 142 ir gatavs uzņemt attēlus. Pēc dažam sekundēm attēls tiek parādīts, samazinot gaidīšanas laiku. Turklāt, tā kā nav vadības bloka, nav nepieciešams ieslēgt sensoru vai atvērt programmas saskarni, lai sagatavotos attēla iegūšanai. Kabelis ir arī plānāks, lai nodrošinātu labāku novietojumu un vadāmību, savukārt ērts devas indikators palīdz atpazīt pārāk vai zem eksponētus attēlus, lai jūs varētu ātri pielāgot rentgena iestatījumus. Sensors ietaupa jūsu laiku vienkāršu uzdevumu veikšanai, lai jūs varētu veltīt vairāk laika saviem pacientiem.