Intuitīva intraorālā attēlveidošana par pieņemamu cenu. 

RVG 5200 ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas spert pirmo soli digitālajā zobu rentgenogrāfijā. Ideāls risinājums intraorālās attēlveidošanas vajadzībām, ērti lietojamais sensors ļauj lietotājiem ātri un viegli uzņemt izcilus attēlus. RVG 5200 sensora attēla kvalitāte ir tāda pati vai augstāka nekā citiem intraorālajiem sensoriem šajā klasē, tāpēc nav nepieciešams upurēt attēla kvalitāti cenas ziņā.

Viegli lietojami rīki 

Piedāvājot vairākus lietotāja definētus attēlu apstrādes rīkus, RVG 5200 ļauj pielāgot attēlus atbilstoši jūsu specifikācijām, lai uzlabotu diagnostiku un atvieglotu lietošanu. Iegūtajiem attēliem var piemērot trīs anatomisko attēla uzlabošanas režīmus, tostarp endodontisko, periodontisko un dentīna-emaljas savienojumu, un lietotājam draudzīgs asuma filtrs ar dinamisku slīdjoslu ļauj viegli redzēt kontrasta izmaiņas reāllaikā. Izmantojot asumu no 0 līdz 6, varat izvēlēties sev vēlamo attēla kontrastu.

Izsmalcināts, tomēr vienkāršs

Patiesa izšķirtspēja 16 lp/mm nodrošina tādas pašas vai augstākas kvalitātes zobu rentgenogrāfijas attēlus nekā citi tirgū pieejamie intraorālie sensori. Lietotāja definēti attēlu apstrādes rīki ļauj lietotājiem izveidot savus noklusējuma iestatījumus, izmantojot mūsu iepriekš iestatītos rīkus vai definējot savus.

Uzticams 

Pārbaudīts desmit gadus pēc ļoti intensīvas lietošanas. Savienojuma punktu skaita samazinājums par 50% uzlabo kabeļa izturību. Triecienizturīgs korpuss, kas paredzēts triecieniem, kodieniem un kritieniem, lai nodrošinātu izturību. Pilnībā ūdensizturīgs, atbalsta iegremdēšanu dezinfekcijas šķīdumā, lai uzlabotu higiēnu un drošību.