Tehnoloģija, kas patiesi vienkāršo lietas

Iepazīstieties ar RVG 6200 - digitālo intraorālo sensoru, kas pielāgojas jums. Sākot ar vienkāršotu darbplūsmu un beidzot ar lietotāja definētiem attēlu apstrādes rīkiem, RVG 6200 ir izstrādāts tā, lai tas darbotos jums. RVG 6200 ar vienkāršu instalēšanas procesu un integrāciju ar lielāko daļu attēlu un zobārstniecības prakses pārvaldības programmatūras, viegli iekļaujas jebkurā praksē.

Pielāgoti attēlu apstrādes rīki

Klīnikas var optimizēt attēla kontrastu atbilstoši savām diagnostikas vajadzībām vai vizuālajām vēlmēm, izmantojot moduli CS Adapt — jauno funkciju, kas ļauj ārstiem izveidot savus noklusējuma iestatījumus personalizētai attēlu apstrādei. Lietotāji var izvēlēties no 40 iepriekš iestatītiem attēla filtriem vai definēt līdz pat četriem saviem iecienītākajiem iestatījumiem, kā rezultātā katrai tikšanās reizei tiek nodrošināta pielāgota komforta zona.

Vienkāršs, bet ērts sensoru novietojums 

RVG 6200 sensoram ir ergonomiski optimizēts aizmugures ieejas kabelis, kas samazina tilpumu kabeļa ievades vietā, ļaujot vieglāk novietot sensoru, uzlabojot attēla iegūšanu. Turklāt jaunizveidotais pastiprinātais kabelis ir par 20% plānāks nekā iepriekšējie RVG sensori, lai atvieglotu sensora labāku ievietošanu pacienta mutē. RVG 6200 sensori ietver RVG 6200 lāpstiņu pozicionēšanas ierīču komplektu, lai sensoru varētu nekavējoties ieviest praksē.