Visas iespējas vienā iekārtā

Uzlabots 2D attēlu pārskats ar
INSIGHT PAN

INSIGHT PAN spēj uzņemt daudzslāņu panorāmas attēlus, kas nodrošina unikālu padziļinātu izskatu vienā fokusa tvertnē.

Tā kā katram pacientam var būt nedaudz atšķirīga zobu arka, parastajos panorāmas attēlos dažkārt var nepamanīt svarīgas detaļas, kas atrodas ārpus viena fokusa slāņa.

Insight Pan spēj uzņemt vairāku slāņu Insight Pans, nodrošinot, ka visas detaļas tiek tvertas panorāmas attēlā ar dziļumu.

1 skenēšana, 2 attēli

Viena skenēšana nodrošina ne tikai 3D CT attēlu, bet arī automātiskās panorāmas attēlu. Tas nozīmē, ka pacientiem, kuriem nepieciešami abi attēli, nav jāveic divas rentgena skenēšanas. Funkcijā One Viewer tiek parādīti arī CT un Auto Pano attēli.

Anatomisks FOV, 12X9

Vatech Smart Plus novatoriskais FOV nodrošina arkas formas tilpumu, kas parāda plašāku skatu uz zobiem, salīdzinot ar citām tā paša FOV ierīcēm. Parasti FOV 10x8,5 attēlā ir redzams 8. zobs. Taču, zobam guļot uz sāniem, pastāv liela iespēja, ka zobs tiks izgriezts no attēla. "Arkas formas tilpums" novērš šo iespēju un parāda slēpto zobu zonu.

Bez ART-V
Bez ART-V
Ar ART-V
Ar ART-V

ART-V funkcija

Metāla artefakti pasliktinā vizualizāciju un samazina diagnostikas ticamību. ART-V algoritms mazinā metāla artefaktus, lai nodrošinātu lielāku pārliecību par visprecīzāko diagnozi implantu plānošanai.

ART-V noskaidro metālu atrašanās vietu, kad tiek pakļauts starojumam. Un tas mākslīgi izdzēš metālu projekcijas datos un aizpilda šo daļu ar līdzīgām vērtībām apkārtnē. Tajā pašā laikā tas atceras metālu sākotnējo atrašanās vietu un statusu un pēc tam iekrāso laukumu ar jaunu vērtību, kurā nav svītru.

*ART-V ir jaunais Vatech MAR funkcijas nosaukums (Vatech artefaktu samazināšanas tehnoloģija).

2D un 3D vienā skatītājā

2D un 3D attēlu skatīšana kopā sniedz daudzas priekšrocības. Nav nepieciešams izmantot divas dažādas programmatūras, un One Viewer funkcija piedāvā profesionālu izskatu jūsu pacientiem.

Šis izkārtojums palīdz pacientiem labāk izprast attēlus, kas galu galā palielinā ārstēšanas pieņemšanas līmeni.

Novatoriska pēcapstrāde 

3D attēla kvalitāte ir ievērojami uzlabota, pamatojoties uz novatorisko attēla rekonstrukcijas tehnoloģiju.

CAD/CAM integrācija

Pietiekams detalizācijas līmenis ķirurģiska gida projektēšanai.

Veiduļa skenēšana

Stabila platforma modeļa skenēšanai

Smart Plus ir nāk kopā ar 5 gadu pilnu detaļu garantiju un unikālu 10 gadu sensora un ģeneratora garantiju.

Izmers