Vienkāršība tās labākajā izpausmē

Pateicoties leģendārajai lietošanas vienkāršībai un jaunākajiem uzlabojumiem, CS 8100 3D Evo Edition nodrošina izcilu attēla skaidrību visos veidos. Vienkāršais 4-in-1 risinājums piedāvā lielu vērtību un nekādu kompromisu par kvalitāti — ideāli piemērots vispārējiem zobārstiem un endodontiem, kuri vēlas gūt labumu no biroja CBCT attēlveidošanas.

Ieguvumi īsumā

  • Daudzpusīga 2D/3D sistēma, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam

  • Augstas izšķirtspējas 3D attēli ar ierobežotiem artefaktiem un trokšņiem

  • Skaidri un asi panorāmas attēli, kas ir ideāli piemēroti ikdienas vajadzībām

  • Kompakts dizains iederas šaurās telpās

  • Vismodernākā 2D/3D programmatūra paātrina attēlu pārskatīšanu

  • Uzticas tūkstošie zobārsti un endodonti visā pasaulē

CS MAR Tehnoloģija*

Izmantojot iteratīvo korekciju, metāla artefaktu samazināšanu (MAR) samazina artefaktus, ko izraisa restaurācijas, implanti un pildījumi, kas palīdz apstiprināt diagnozi un samazina nepareizas interpretācijas risku. Vairāk.


Neticami skaidri panorāmas attēli

Jaunais Tomosharp algoritms apvienojumā ar AI balstītu pozicionēšanu vienā gadījumā nodrošina īpaši asus panorāmas attēlus.

Bez trokšņa, augstas izšķirtības 3D attēli

Ar 75 mikroniem CS 8100 3D nodrošina īpaši augstas izšķirtspējas attēlus, kas ir ideāli piemēroti endodontijai. Tikmēr ANR algoritms samazina attēla troksni, vienlaikus saglabājot klīniskās detaļas.

Zemas devas attēlveidošana

Mazās devas režīms nodrošina augstas kvalitātes 3D attēlus ar tādu pašu vai mazāku devu kā standarta panorāmas izmeklējums drošākiem izmeklējumiem**

 Izmeklējums ar 75µm izšķirtspēju

Pirmā sistēma, kas nodrošina 75 mikronu izšķirtspēju ar redzes lauku 5x5 cm, nodrošinot izmeklējumu augstā izšķirtspējā

CS IMAGING 8

Programmatūra savieno visas attēlveidošanas un CAD/CAM tehnoloģijas vienā platformā, kas ir pirmais solis efektīvai digitālajai darbplūsmai.

CS Scan Ceph*

CS 8100 Scan Ceph modulis sniedz jums iespēju veikt augstas kvalitātes cefalometriskos izmeklējumus dažu sekunžu laikā. Izmeklējums aizņem tikai 3 sekundēs**, lai samazinātu kustības izplūšanas risku un iegūtu pilnībā automatiski aprēķinātas leņķus 10 sekundēs laikā.

* - Opcija

** - pamatojoties uz pētījumiem, ko veica Džons Ludlovs, Ziemeļkarolīnas Universitāte, Zobārstniecības skola, izmantojot CS 8100 3D devas protokolu (2014. gada augusts, 2015. gada novembris, 2017. gada maijs).


Super kompakts dizains

Pietiekami kompakts, lai ietilptu šaurās vietās, CS 8100 3D piedāvā visintuitīvāko darbplūsmu un pozicionēšanu aci pret aci bez lāzera.

UZZINI VAIRĀK

Plašāku informāciju par C8100 3D Neo Edition varat atrast zemāk norādītajā katalogā. Ja jums ir interesē vai ir kādi jautājumi, jebkurā brīdī varat sazinieties ar mūsu draudzīgo atbalsta personālu.