Tā pati platforma, pilnveidota

Jaudīgāks nekā jebkad agrāk, taču tikpat vienkāršs kā vienmēr, CS 8200 3D Neo Edition nodrošina izcilus rezultātus ar nepārspējamu lietošanas ērtumu. Šai CBCT sistēmai ir paplašināts redzes lauks, kas ir ideāli piemērots praktizējošiem ārstiem, kuri vēlas paplašināt savas ārstēšanas iespējas, un to nodrošina mūsu augstākās kvalitātes attēlveidošanas tehnoloģijas, un tā nodrošina izcilu attēla kvalitāti jebkurā veidā. Lietotāji redzēs atšķirību daudzpusīgajā attēlveidē. 

Paplašināts redzes lauks 12x10cm

CS 8200 3D sensoram ir paplašināts redzes lauks, kas ir lieliski piemērots visas arkas skenēšanai, tostarp trešiem molāriem, tikai vienā skenēšanas reizē. Un ar Neo Edition ir pieejami trīs papildu redzes lauki vēl lielākai daudzpusībai, kas pielāgojas visām jūsu klīniskajām vajadzībām.

Jaunās paaudzes interfeiss

Jauns lietotāja interfeiss, kas paredzēts izmeklējuma iestatīšanas atvieglošanai. Vienkāršota izvēlne ātrākai darbplūsmai un ērtai lietošanai.

CS MAR Tehnoloģija*

Izmantojot iteratīvo korekciju, metāla artefaktu samazināšanu (MAR) samazina artefaktus, ko izraisa restaurācijas, implanti un pildījumi, kas palīdz apstiprināt diagnozi un samazina nepareizas interpretācijas risku.

Neticami skaidri panorāmas attēli

Jaunais Tomosharp algoritms apvienojumā ar AI balstītu pozicionēšanu vienā gadījumā nodrošina īpaši asus panorāmas attēlus.

SCOUT IMAGE 

Mazas devas izlūkošanas attēls ļauj viegli kontrolēt attēla apgabalu pirms izmeklēšanas un samazina izmeklējuma pārtaisīšanas risku.

Bez trokšņa, augstas izšķirtības 3D attēli

Ar 75 mikroniem CS 8200 3D nodrošina īpaši augstas izšķirtspējas attēlus, kas ir ideāli piemēroti endodontijai. Tikmēr ANR algoritms samazina attēla troksni, vienlaikus saglabājot klīniskās detaļas.

CS IMAGING 8

Programmatūra savieno visas attēlveidošanas un CAD/CAM tehnoloģijas vienā platformā, kas ir pirmais solis efektīvai digitālajai darbplūsmai.

* - Opcija

Super kompakts dizains

Pietiekami kompakts, lai ietilptu šaurās vietās, CS 8200 3D piedāvā visintuitīvāko darbplūsmu un pozicionēšanu aci pret aci bez lāzera.

UZZINI VAIRĀK

Plašāku informāciju par C8200 3D Neo Edition varat atrast zemāk norādītajā katalogā. Ja jums ir interesē vai ir kādi jautājumi, jebkurā brīdī varat sazinieties ar mūsu draudzīgo atbalsta personālu.