5-in-1 CBCT iekārta ar ārkārtīgu precizitāti

CS9600 ir viena no lietotājam draudzīgākajām CBCT iekārtām tirgū, izcila precizitāte katrā izmeklējumā ir garantēta katram lietotājam. Paredzēts plašam lietojumu klāstam, CS 9600 ir ideāls risinājums zobārstniecības un radioloģijas profesionāļiem, kuri meklē augstas klases risinājumu, kas aptver visas sejas žokļu un LOR attēlveidošanas vajadzības.

POZICIONĒŠANAS PALĪGS 

Pacienti tiek pozicionēti, izmantojot kameras, kamēr pacients kamerā tiek parādīts skārienekrānā, lai tas būtu ērti un precīzi pozicionēts.

LIETOTĀJAM DRAUDZĪGS SMARTPAD

Intuitīvs SmartPad un skaidrs interfeiss palīdz lietotājam veikt izmeklējumu, vienkāršojot procedūru no izmeklējuma iestatīšanas līdz attēla kvalitātes kontrolei.

VIENA PIESKĀRIENA ATKĀRTOJAMĪBA

Kad pacients veic atkartoto izmeklējumu, ir iespēja uzstādīt viņu iepriekšejos iesatījumus.

INTERAKTĪVIE POZICIONĒŠANAS PIEDERUMI

Automātiski brīdina operatoru kad tiek izmantots nepareizs piederums un ātri ieteikt atbilstošo.

Atbilst jebkuras specialitātes vajadzībām

CS9600 piedāvā līdz pat 14 redzes laukiem, sākot no 4x4cm līdz 16x17cm, lai atbalstītu visas jūsu diagnostikas vajadzības.

Neticami skaidri panorāmas attēli

Jaunais Tomosharp algoritms apvienojumā ar AI balstītu pozicionēšanu vienā gadījumā nodrošina īpaši asus panorāmas attēlus.

CS MAR Tehnoloģija*

Izmantojot iteratīvo korekciju, metāla artefaktu samazināšanu (MAR) samazina artefaktus, ko izraisa restaurācijas, implanti un pildījumi, kas palīdz apstiprināt diagnozi un samazina nepareizas interpretācijas risku.

Pilna mutes izmeklējums ar 75µm izšķirtspēju

Pirmā sistēma, kas nodrošina 75 mikronu izšķirtspēju ar redzes lauku līdz 10 cm x 10 cm, nodrošinot pilnu muti izmeklējumu augstā izšķirtspējā.

120KV Attēla kvalitāte*

Attēla kvalitāte ir ievērojami uzlabota, un artefakti ir samazināta — nepalielinot devu — jauninot no standarta 90 kV modeļa līdz 120 kV. Vairāk par tehnoloģiju var izlasīt šeit.

CS Face Scan*

Palīdziet pacientiem labāk izprast ārstēšanas plānus ar reālistiskiem 3D sejas attēliem un virsmas skenēšana automātiski uzklāts uz CBCT attēliem un 3D modeļiem.

CS Scan Ceph*

CS 9600 Scan Ceph modulis sniedz jums iespēju veikt augstas kvalitātes cefalometriskos izmeklējumus dažu sekunžu laikā. Izmeklējums aizņem tikai 3 sekundēs**, lai samazinātu kustības izplūšanas risku un iegūtu pilnībā automatiski aprēķinātas leņķus 10 sekundēs laikā.

* - Opcija
** - Ātras skenēšanas režims

INTEGRĒTS PACIENTA KRĒSLS*

Vienīgā sistēma ar integrētu ievelkamo sēdekli, kas ļauj lietotājiem ērti skenēt pacientus.

* - Opcija

IR VĒL VAIRĀK, KO ATKLĀT

Plašāku informāciju par CS9600 varat atrast zemāk norādītajā katalogā. Ja jums ir intrese vai ir kādi jautājumi, jebkurā brīdī varat sazinieties ar mūsu draudzīgo atbalsta personālu.