Intraorālās rentgeniekārtas

Nepieciešamais rīks Jūsu praksē

Carestream Dental CS 2100

Vienkāršs un pieejams attēlveidošanas risinājums

Piedāvājot vienkāršu risinājumu jūsu pamata diagnostikas vajadzībām, CS 2100 ir pieejams veids, kā ieviest augstfrekvences tehnoloģiju savā praksē. Intuitīvais ģenerators optimizē kontrastu un attēla definīciju, lai palīdzētu jums iegūt optimālos intraorālos attēlus, kas nepieciešami efektīvu diagnožu noteikšanai.

Elastīgs un gudrs dizains

Pateicoties vienības kompaktajam dizainam, CS 2100 sistēma var viegli ietilpt lielākajā daļā prakses. Un ar četrām stiprināšanas pozīcijām un trim izvēlētiem roku garumiem, iekārta ir pilnībā pielāgojama jūsu atstarpes prasībām.

Nepārspējama lietojamība

Savietojama ar jebkura veida attēlveidošanas tehnoloģijām, CS 2100 sistēma darbojas gan ar filmu, gan ar digitālās radiogrāfijas sistēmām, ieskaitot mūsu CS 7600 sistēmu un RVG digitālās sistēmas.

Takara Belmont PHOT XIIs

PHOT-XIls 505WK rada izcilus radiogrāfiskus attēlus un samazina zobu attēlveidošanas laikā pacienta pakļaušanu starojuma iedarbībai. Tā gluds, estētiskais dizains padara to par dabisku izvēli jebkurai zobu operācijai.

  • Tuvs fokusa punkts asiem, detalizētiem attēliem.
  • Augstas frekvences rentgena ģenerators samazina pacienta pakļaušanu starojuma iedarbībai.
  • Uzlabojiet drošību, izmantojot ekspozīcijas laiku un aprēķināto starojuma izvades displeju.
  • Maza, viegla un ergonomiski veidota galva atvieglo novietojumu.
  • Pēc izvēles piestiprināšanas plāksne ļauj dalīties vienā rentgenā starp divām blakus esošām operācijām.

Carestream Dental CS 2200

CS 2200 palielina jūsu diagnostikas spējas un uzlabo jūsu darbplūsmu ar intuitīvu un lietotājam draudzīgu dizainu.

Padariet attēlu iegūšanu ātru,  vienkāršu un drošu ar CS 2200.

Vienkāršības modelis

CS 2200 palielina jūsu diagnostikas spējas un uzlabo jūsu darbplūsmu ar intuitīvu un lietotājam draudzīgu dizainu. Pateicoties ļoti augstas frekvences (DC) rentgena ģeneratoram, lai nodrošinātu izcilu attēla kvalitāti un reproducējamību, CS 2200 ir paredzēts arī drošības apstākļu uzlabošanai.

Samazināta radiācijas deva

Sistēma CS 2200 rada pat par 30% mazāk starojuma nekā tradicionālie rentgena ģeneratori, tādējādi nodrošinot jūsu pacientu un personāla drošību. Turklāt sistēmas elektroniskais taimeris nosaka optimālo devu pacientiem, pamatojoties uz eksāmenu iestatījumiem, lai jūs varētu strādāt pārliecinoši, neuztraucoties par pārmērīgu ekspozīciju.