Stomatoloģijas iekārtas

Takara Belmont Clesta eIII

Nākamā dizaina un uzticamības paaudze, kas pārņemta no Clesta-I, kuru pasaulē atzina par "Zelta standarta" dentālās aprūpes sistēmu.

Elektrohidrauliskās un ar gaisu darbinātās sistēmas kombinācija nodrošina augstu uzticamības un drošuma līmeni.

 • Iespējams komunikācijas novietot gan zem pacienta kājām, gan citā vietā
 • Labākais tirgū savā segmentā, bezēnas 5 LED apgaismojums
 • Krēsla vadīšana gan no ārsta, gan no asistenta paneļa
 • Standarta komplektācijā: Pūsteris, izeja miikromotoram ar gaismu (Bien Air MCX LED), izeja turbīnai ar optiku, izeja tūrbīnai bez optikas, brīva izeja skeilerim 

Mūsu mid-klases iekārta, kura jau gadiem atzīta par vispopulārāko Belmont stomatoloģisko krēslu Latvijā, Lietuvā un visapkārt pasaulē.

Iekārta tiek nokomplektēta ar Bien Air elektrisko mikromotoru un amalgāmas separatoru Metasys.

Takara Belmont EURUS

Eurus, kas nosaukts pēc Austrumu vēja, kas senajā mitoloģijā atnesa svētītu lietus graudu laukiem, Eurus iemieso mūsu ticību nest zobārstiem pasaulē ļoti uzticamus Japānas kvalitātes produktus.

ĀRSTA KRĒSLS

 • Rod tips

Rokturis ir paredzēts ne tikai ērtai satveršanai un pārvietošanai, bet arī rokas miera stāvokļa nodrošināšanai, lai samazinātu stresu un nodrošinātu drošu skārienpaneļa darbību. Turētājs, kas paredzēts neatkarībai no galda, var būt brīvi regulējams ar trīs asu regulēšanas mehānismu katram zobārstam vispiemērotākajā stāvoklī.

 • Holder tips

Ar 900 mm gariem stieņiem piegādes sistēma ļauj zobārstam / zobārsta palīgam ērti ārstēt pacientus no pulksten astoņiem. Šļūtenes ir vieglas un elastīgas, tāpēc tās daudzu stundu laikā samazina slodzi uz zobārsta / zobārsta palīga plaukstām, kas veic ārstēšanu.

 • Placeholder tips

Zobārsts / zobārsta asistents var paņemt rokas instrumentu un sākt ārstēt pacientus uzreiz, bez vajadzības atkārtoti turēt roku. Tā kā rullīšu vadotne tur šļūtenes svaru, zobārsts / zobārsta palīgs tiek atbrīvots no sloga no pleca līdz rokai.

 • Kājas pedalis

Kājas pedalis ir kompakts un ļoti funkcionāls, ļaujot ieslēgt un izslēgt zobu ūdens strūklu vai triecienu no rokas instrumenta, neizmantojot rokas. Kā opcija kontrolieris ir pieejams ar bezvadu tehnoloģiju.

Stomatologijas iekārtai iespējamas dažādas komplektācijas ar instrumentu padevi gan no apakšas, gan no augšas. Iekārta tiek nokomplektēta ar Bien Air elektrisko mikromotoru un ar MK noteikumiem atbilstošo amalgāmas separatoru Metasys Multi System.

Iekārtai tiek nodrošināta 3 gadu garantija


Takara Belmont Clesta II

 • Labākais tirgū, bezēnas 9 LED apgaismojums
 • Krēsla vadīšana gan no ārsta, gan no asistenta paneļa, hidrauliskā piedziņa
 • Standarta komplektācijā: Pūsteris, izeja miikromotoram ar gaismu (Bien Air MX2 LED), izeja turbīnai ar optiku, izeja tūrbīnai bez optikas, brīva izeja skeilerim 
 • Krēsla vadība ar e-tipa paneli.
 • Mikromotora apgriezienu skaita regulēšana ar pedāli, attēlojums uz ekrāna

Iekārtai tiek nodrošināta 3 gadu garantija • Interfeiss

Interfeiss ir izstrādāts, lai uzlabotu efektivitāti un samazinātu stresu ārstēšanas laikā. Kad tiek izvēlēts un paņemts rokturis, ekrānā tiek parādīta tikai nepieciešamā informācija, palīdzot zobārstam koncentrēties uz ārstēšanu.Viegli un relaksējoši

 • Krēsls

Hidrauliskais mehānisms nodrošina vienmērīgu un klusu locītavu kustību un nodrošina komfortablu sajūtu pacientiem. Jauno divu asu galvas balstu sistēmu, kas spēj veikt plašu pielāgošanu, var precīzi noregulēt ar soli 7,5 grādi, pielāgojot pacientus no bērniem līdz pieaugušajiem.

Galvas balsta augstumu var regulēt viegli, nepieciešama tikai puse no iepriekšējos modeļos nepieciešamā spēka, ērtāk zobārstam / zobārsta palīgam, pielāgojot krēslu pacienta ērtībām (patents tiek gaidīts).

Iekārta tiek nokomplektēta ar Bien Air elektrisko mikromotoru un amalgāmas separatoru Metasys.

Iekārtai tiek nodrošināta 3 gadu garantija.