Par Takara Belmont

Takara Belmont mērķis ir radīt produktus, kas ir draudzīgi zobārstiem, pacientiem un zobārsta palīgiem. Produktiem, kas atbilst zobārstniecības profesionāļu ikdienas prasībām, jābūt intuitīviem, viegli lietojamiem un mazāk apgrūtinošiem. 

Un attiecībā uz pacientu viņiem jābūt pretimnākošiem un draudzīgiem. Augsta kvalitāte un izturība ir būtiskas un raksturīgas mūsu iekārtu īpašības. 

Tas nodrošina mūsu produktu piegādi ilgtermiņā un kvalitatīvu atbalstu zobārstiem un zobārstniecības profesionāļiem. Belmont ir centies pilnveidot dizaina un ražošanas metodes rūpīgi un patiesi, paturot prātā šo pārliecību vairāk nekā gadsimtu. 

Belmont – kvalitāte, kurai varat uzticēties un uz kuru paļauties.

1921.gads

Dibināta Japānas tirdzniecības pilsētā Osakā

Ergonomika zobārstniecības praksē

Zobārsti ir pakļauti lielam muskuļu un skeleta sistēmas traucējumu riskam sava darba rakstura dēļ.

Galvenais, lai novērstu ar darbu saistītus muskuļu un skeleta sistēmas traucējumus, ir ergonomika – zinātne par darba vides konfigurēšanu darbiniekam. 

Piemēram, EURUS ārsta galdu atbalsta elastīga statīvs, kuru var pārvietot ar par 50 procentiem mazāku spēku nekā iepriekšējie modeļi. Tāpēc zobārsti to var viegli pārvietot, neradot nekādu slodzi uz rokas, plecu vai kakla.

Pacientiem draudzīgs dizains

Zobārstniecība piedāvā vērtīgu dzīvesveida izvēli, kurā cilvēki var baudīt veselīgus zobus visas dzīves garumā. Takara Belmont mēs vienmēr esam gatavi atbalstīt zobārstus un zobārstniecības profesionāļus, veidojot vislabāko ārstēšanas vidi. 

Mēs nodrošinām, ka jūsu prakse ir saskaņota ar pareizo zobārstniecības aprīkojumu, lai jūs varētu uzaicināt pacientus ar zobārstniecības problēmām un pat tos, kuriem ir veseli zobi, lai uzzinātu vairāk par profilaktisko mutes dobuma aprūpi. 

Piemēram, mūsu saliekamais krēsls nozīmē, ka pacienti var viegli ieņemt vietu tā, it kā viņi sēdētu uz krēsla mājās. Tas pacientam rada ērtāku, bez stresa vidi. Takara Belmont ir pirmais uzņēmums, kas Japānā ražo kāju saliekamo krēslu.

Izgatavots ar rokām un prātu, Japānā


Gadsimta laikā mēs projektējam un izgatavojam katru krēslu, bloku, gaismas un rentgena bloku, ko piegādājam tirgū. Tāpēc mūsu produktu izcelsme nav apšaubāma. To augsto kvalitāti uztur augsti apmācītu un pieredzējušu speciālistu acis, rokas un prāts. 

Rūpnīca

1921. gadā Osakā, Japānā, Takara Belmont sāka ražot metāllējumus krēsliem. 

Raugoties nākotnē, mēs esam pilnībā apņēmušies uzlabot savas zināšanas. Mēs to panākam, pastāvīgi ieviešot jauninājumus un ieviešot progresīvas ražošanas iekārtas un efektīvas ražošanas sistēmas, reaģējot uz mainīgajiem laikiem un tehnoloģiju attīstību. Šī pieeja nodrošina, ka mēs ražojam augstas kvalitātes, novatoriskus produktus ar nepārspējamu uzticamību un pilnīgu drošību.

Šūnu ražošanas sistēmas


Mēs efektīvi izmantojam līnijas ražošanas sistēmu un šūnu ražošanas sistēmu, ko veiksmīgi izmanto mūsu montāžas komanda. Katrs montāžas darbinieks ar lepnumu uzliek etiķeti, kurā precīzi norādīts, kurš izstrādājumu samontējis.

Apderes apstrādes tehnika 


Atbildot uz klientu pieprasījumu, mūsu augsti apmācītie meisteri, katru krēslu izgatavo ar rokām, izmantojot vismodernāko skavas pistoli un presēšanas mašīnu.

Ražošanas pārbaude 


Lai nodrošinātu augstas kvalitātes produktus visiem klientiem, mēs veicam rūpīgu elektrisko sistēmu un visu iekārtu funkciju pārbaudi pirms mūsu produktu nosūtīšanas jums.

Apstrādes tehnoloģija


Mēs paši apstrādājam plašu komponentu klāstu – no cilindriem un cilindru vārpstām līdz daudzām precīzām sastāvdaļām. Galvenās sastāvdaļas tiek pārbaudītas, lai nodrošinātu izmēru precizitāti līdz mikrometru līmenim.