Konusa stara kūļa datortomogrāfi

Jaunākās tehnoloģijas rentgenizmeklējumos sadarbībā ar Carestream Dental

CS 9600

5-in-1 CBCT skeneris ar ārkārtīgu precizitāti

Vairāk enerģijas, mazāk artefaktu, samazināta deva 120 kV lieljaudas attēlveidošanas ķēde palīdz samazināt artefaktus un uzlabo kontrastus, vienlaikus samazinot efektīvo devu CBCT eksāmeniem. Ar CS sejas skenēšanu uzņemiet reālistiskus 3D sejas fotoattēlus ar izvēles CS sejas skenēšanu un automātiski virsmu skenējiet ar CBCT attēliem un 3D modeļiem.

PANORĀMA

Pilns panorāmas programmu klāsts sedz visas jūsu ikdienas vajadzības, ieskaitot, bet ne tikai, ārēju sakodienu, ārēju FMS un mazu devu iespējas

ENDODONTIJA

Augstas izšķirtspējas attēli (līdz 75 mikroniem) ir lieliski piemēroti endodontiskajām indikācijām, un tagad tos var uzņemt fokusētā FOV, viena un divu žokļu režīmā.

IMPLANTI

Plānojiet implantus ar pārliecību, izmantojot mūsu moderno implantu plānošanas programmatūru ar pielāgojamiem virtuālajiem vainagiem un visaptverošu implantu bibliotēku.

MUTES, SEJAS UN ŽOKĻU ĶIRURĢIJA

Ar līdz 14 redzamības laukiem, ieskaitot pilnīgu galvaskausa un TMJ attēlveidošanu, CS 9600 ir ideāli piemērots sejas un žokļu ķirurģijai, ieskaitot ortopatiku.

3D Sejas skenēšana

Uzņemiet reālistisku pacienta sejas 3D attēlu un apvienojiet to ar CBCT attēlu.

DRAUZĪGS INTERFEISS

Intuitīva SmartPad un skaidra saskarne vada lietotāju caur eksāmenu, vienkāršojot procedūru no eksāmena iestatīšanas uz attēla kvalitātes kontroli.

SMART TECHNOLOGIES

SmartAuto Pan un SmartAuto 3D analizē pacienta morfoloģiju automātiski aprēķināt pareizos ekspozīcijas iestatījumus un trajektoriju, vai precīzi definēt skata lauka stāvokli.

CS MAR

CS MAR krasi samazina metāla artefaktus un pat ļauj dinamiski izpētīt attēlus - ar MAR filtru vai bez tā -, lai pārliecinātos par diagnozēm.

CS Sejas skenēšana

Uzņemiet reālistiskus 3D sejas fotoattēlus ar izvēles CS Face Scan,  un automātiski pārklājiet virsmas skenēšanu ar CBCT attēliem un 3D modeļiem.

CS 8100 3D

Vienkāršība savā labākajā iterācijā

Ar savu leģendāro lietošanas ērtumu un jaunākajiem uzlabojumiem

CS 8100 3D Evo Edition nodrošina izcilu attēla skaidrību visās modalitātēs. Šis vienkāršais 4-in-1 risinājums piedāvā lielu vērtību un bez kompromisiem attiecībā uz kvalitāti - ideāli piemērots vispārējiem zobārstiem un endodontologiem, kuri vēlas gūt labumu no CBCT attēlveidošanas birojā.

Ieguvumi īsumā

 • Universāla 2D / 3D sistēma, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam
 • Augstas izšķirtspējas 3D attēli ar ierobežotiem artefaktiem un troksni
 • Skaidri un asi panorāmas attēli, kas ideāli piemēroti ikdienas vajadzībām
 • Godalgotais dizains der šaurām telpām
 • Vismodernākā 2D / 3D programmatūra paātrina attēlu pārskatīšanu
 • Uzticas tūkstošiem vispārējo zobārstu un endodontistu visā pasaulē
 • Apskatiet interesējošās zonas no katra leņķa ar precizitāti viens pret otru
 • 3D attēli piedāvā precīzāku zobu anatomiju skatījumu
 • Izšķirtspēja līdz 75 µm ir ideāli piemērota endodontiskām indikācijām
 • CS 8100 3D ir paredzēts precizitātei, ar augstfrekvences rentgena ģeneratoru, 4T CMOS sensoru un bez vibrācijas kustības sistēmu, kas darbojas kopā, lai nodrošinātu vienmērīgu attēla uzņemšanu.
 • CS MAR

  CS MAR krasi samazina metāla artefaktus un pat ļauj dinamiski izpētīt attēlus - ar MAR filtru vai bez tā -, lai pārliecinātos par diagnozēm.

CS CEPH

Izcili cephalometriski attēli ar apbrīnojamu ātrumu

Runājot par cephalometrisko tehnoloģiju, Carestream Dental attēlveidošanas sistēmas nodrošina jaunu precizitātes un ātruma pakāpi. Sākot no viena kadra cephalometriskiem attēliem līdz visātrākajai cephalometriskajai skenēšanai pasaulē, mūsu ekstraorālās sistēmas ir izstrādātas, lai ietaupītu laiku un segtu visas jūsu ortodontiskās vajadzības.

Vienkārši izvēlieties no CS 8100 SC, CS 8100SC 3D vai CS 9600 SC produktu saimes, lai atrastu sev piemērotāko ierīci. Jūs varēsiet baudīt konsekventus, augstas kvalitātes attēlus mazāk laika nekā jebkad agrāk - neatkarīgi no izvēlētās sistēmas.

Ātrie skenēšanas laiki

Mūsu cephalometriskās attēlveidošanas sistēmas nodrošina izcilus attēlus rekordlielā ātrumā, lai samazinātu kustības izplūšanas risku, ierobežotu ekspozīcijas laiku un nodrošinātu optimālu attēla kvalitāti.

 • Skenējiet attēlus tikai 3 sekundēs *, izmantojot CS 8100SC / CS 8100SC3D
 • Specializēts cephalometriskais sensors novērš vajadzību mainīt sensoru starp eksāmeniem

* 18 x 24 cm sānu attēla opcija ātras skenēšanas režīmā

AutoTracing (leņķu un loku iezīmēšana)

 • Pateicoties mūsu ekskluzīvajai automātiskās izsekošanas programmatūrai, jums nav jāpavada desmit minūtes, pārveidojot eksāmenu par izsekošanu - darbu varat paveikt tikai 90 sekundēs. *
 • Automātiski atpazīst un izseko anatomiskās struktūras
 • Ietver visizplatītākās analīzes vajadzības, ieskaitot Ricketts, McNamara, Steiner un Tweed
 • Pielāgojiet izsekošanu, izveidojiet savas veidnes un, izmantojot funkciju Redaktors, ietaupiet vēl vairāk laika